Hizmetlerimiz

Otodoktor

Hizmetler

Aracınızda oluşacak hasarlarda ve mekanik bakım onarım ihtiyaçlarınızda, tüm işlemler için tek adres Otodoktor.

Artık aracınızın hasar onarımını ve mekanik bakım onarımını yaptırırken her işlem için farklı yere gitme dönemi sona erdi. 

Anahtar teslim hasar onarımı hizmetlerimizle, hasarınız oluştuğu andan itibaren aracınızın, çekici ile bulunduğu yerden alınmasından başlayıp, tamamen onarılmış şekilde size teslim edildiği ana kadar tüm süreci sizin adınıza biz yürütüyoruz. Sigorta şirketleri ile ilişkileri sizin adınıza sağlıyor, dosya işlemlerini sizin adınıza biz takip ediyoruz. Tüm bu süreçlerde, sigorta poliçenizin öngördüğü koşullarda ikame aracınızı temin ediyoruz. Vale hizmetimiz sayesinde, ikame aracınızı size getiriyoruz. Aracınızın onarımı esnasında, web sayfamızdan aracınızın anlık durumunu sorgulayabiliyor, günlük planlamanızı aracınızın çıkacağı tarihe göre ayarlayabiliyorsunuz…

OtoDoktor, İstanbul Kartal ve Adana tesislerinde sizlere, “ekonomik, kaliteli, hızlı” çözümler sağlar…

MEKANİK BAKIM ONARIM

Bosch Car Service (Bosch Araç Servisi) anlaşmamız ile, aracınızın tüm mekanik bakım ve onarım işlemleri alanında uzman teknisyenlerimizle İstanbul Kartal ve Adana OtoDoktor tesislerimizde Bosch güvencesi altında yapıyoruz.

kaporta boya

KAPORTA BOYA

Aracınızın tüm kaporta parçaları, orijinale en yakın şekilde onarılır. onarımı yapılan tüm parçalar, kaliteli boya malzemeleri kullanılarak, en son teknoloji boya fırınlarımızda özenle boyanır.

YEDEK PARÇA

Hasar onarımı ve mekanik bakım süreçlerinde, stoklarımızda sizler için tuttuğumuz, orijinal Bosch ve yan sanayi parçalar ile yedek parça beklemeden aracınızı hızlı şekilde teslim alabilirsiniz.

boyasiz gocuk duzeltme

MİNİ ONARIM

Aracınızda oluşan mini hasarlarda hem kasko sigortanızın mini onarım hizmetlerini kullanın hem de bir sonraki sigorta yenileme döneminde yüksek sigorta poliçesi bedelleri ödemeyin.

tampon onarim

BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME

Dolu hasarı ya da aracınızın üzerine düşen cisimlerden dolayı oluşan ezikler, günlük kullanımda taş sıçraması ile oluşan ezikler ya da minik çarpmalarda oluşan ezikler için OtoDoktor Profesyonel Boyasız Göçük Düzeltme hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Oto Elektrik

Her marka yeni nesil araçların hata kodlarının okunmasını servis işlemlerinin yapılması için gerekli olan bilgisarlı hata tespiti ve her tür elektrik arızası onarımlarını yapıyoruz.

Rot Balans Ayarı

OtoDoktor’da aracınızın hasar onarım ve mekanik bakımına dair tüm işlemler tek noktada yapılır. Rot balans ayarı yaptırmak istiyorsanız, OtoDoktor sizin için doğru adres…

Şasi Düzeltme

Şasi hasarı olan araçlar bilgisayar destekli ekipmanlarla onarılır ve şasi ölçüleri hassas bir şekilde fabrika standartlarına döndürülür. OtoDoktor, şasi hasarı olan araçların tamiriyle güvenliğin tekrar ön plana alınmasını sağlar.

Randevu Al

Araç bakım onarım işlemleriniz ve vale hizmetimiz için rezervasyon yapabilirsiniz. 
Rezervasyon talebiniz ilgili personelimize iletilerek size en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.

OTODOKTOR İSTANBUL KARTAL

OTODOKTOR ADANA

Çalışma Şekli

Nasıl Çalışıyoruz?

Randevu Alın

Siztemideki randevu formu veya telefonla randevu alın.

Araç Kabulu

İsteğinize göre ücretsiz valemiz aracınızı ister belirttiğiniz adresten alsın veya aracınızı kendiniz getirin.

Servis İşlemleri

Vale hizmetimizden yararlanıyorsanız siz günlük işlerinize devam edin veya servisimizde çayınızı kahvenizi yudumlayı ücretrsiz internetimizden faydalanın.

Araç Teslimi

Aracınızı valemiz size belirttiğimiz saatte geri steril elişmiş şekilde teslim edecektir.