Hakkımızda

Biz Kimiz?

Otodoktor

1991 yılından bugüne Nissan Yetkili Bayii ve Servisi olarak faaliyetlerine devam etmekte olan Okar Otomotiv Paz. ve Dış Tic. AŞ’nin bir markası olarak 2008 yılında Adana’da hizmet vermeye başlayan OtoDoktor, hali hazırda 6.500 m2’’si kapalı alan olmak üzere toplam 9.000 m2 alanda, bölgenin en büyük hasar onarım merkezlerinden biri olmanın yanı sıra Türkiye’nin en büyük Bosch Car Servisi olma unvanını da taşımaktadır.

Yetkili Servis tecrübesi üzerine inşa edilen OtoDoktor markasının 2018 yılında İstanbul/Kartal’da faaliyetlerine başlayan OtoDoktor Kartal Şubesi ise, 2.700 m2‘si kapalı alan olmak üzere toplamda 4.500 m2 üzerine kurulu olarak Türkiye’nin en büyük Bosch Car Servislerinden birisi konumundadır.

Adana’da 13, İstanbul Kartal’da 3 yılı aşkın süredir hizmet veremeye devam eden OtoDoktor , başta anlaşmalı olduğu DRD Filo Kiralama, Garenta, Hedef Filo Kiralama, Leaseplan, ALD Automotive, Oto Plan, Garanti Filo, Borlease, Teb Arval, Burgan Oto Leasing gibi Türkiye’nin önde gelen filo kiralama şirketleri ve AKSigorta, Allianz, Anadolu, HDI, Sompo Japan, Groupama, Magdeburger, Doğa, Gulf, Ray, Unico, Mapfre, Zurich, Eureko, Ankara, Ethica, Neova, Bereket, Koru, Quicq, Orient, Türkiye, Generali gibi Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerine, bakım, onarım servisi ve hasar merkezi olarak hizmet vermektedir.

OtoDoktor Adana ve Kartal Şubeleri, Bosch Car Service güvencesi ile özel servis olarak marka ve model ayrımı olmadan TS-12047 Belgesi kapsamında tüm garantili araçlara, garantisi bozulmadan yetkili servis standartlarında periyodik bakım ve onarım hizmetleri de sunmaktadır.

Filo ve özel araçlar için özel bir yaklaşımla “müşteri memnuniyeti önceliğini” ilke olarak benimseyen OtoDoktor, uzman personeli ve yönetim ekibi ile iş ortaklarının da çıkarlarını gözeterek sektörün önemli oyuncuları arasına girmiş ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

Yüksek müşteri memnuniyeti, yüksek kalite ve ekonomik iş misyonunu marka vaadi olarak belirleyen OtoDoktor, sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır. Olumlu iş birlikleri dileriz.

0 yıllık

tecrübe

0

Çalışan

0

İş Emri

0

Mutlu Müşteri