HAKKIMIZDA

OtoDoktor

HAKKINDA

OtoDoktor, Adana’da 1991 yılında Nissan Yetkili Satıcısı olarak faaliyetlerine başlayan Okar Otomotiv Paz. Ve Dış Tic. AŞ’nin bir markası olarak 2008 yılında kurulmuştur. Adana’da 10 yıldır faaliyet gösteren OtoDoktor, özellikle filo kiralama şirketlerine ve sigorta şirketlerine, entegre mini onarım, hasar ve mekanik bakım onarım hizmeti sunmaktadır.

Otodoktor, Bosch Araç Mekanik Servisi bayiliği ile her marka ve model araç için garanti dışına çıkarmadan yetkili servis standartlarında özel servis hizmeti vermektedir.

Otodoktor, Türkiye’nin önde gelen filo kiralama şirketleri ve Türkiye’nin önde gelen 24 adet sigorta şirketi ile hali hazırda anlaşmalı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

2018 yılı, Nisan ayında, İstanbul Kartal’da açılan OtoDoktor Kartal şubemiz, Adana’nın devamı niteliğinde olup, mevcut 10 yıllık tecrübenin üzerine inşa edilmiştir. 6500 m² toplam kapalı alanı ile Türkiye’nin önde gelen hasar ve bakım onarım tesisleri arasında müşterilerine hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır.

Otodoktor, Kartal ve Adana tesislerinde, hali hazırda DRD Filo Kiralama, Garenta, Hedef Filo Kiralama, Leaseplan, ALD Automotive, Oto Plan, Garanti Filo, Borlease, Teb Arval, Burgan Oto Leasing gibi, sektörün önde gelen filo kiralama şirketleri ile anlaşmalı, müşteri memnuniyeti önceliğini ilke olarak benimsemiş çalışanları ve yönetim ekibiyle iş ortaklarının da faydalarını gözeterek sektörün önemli oyuncuları arasına girmiştir.

Vizyonu, sektörde marka haline gelmek olan OtoDoktor, yüksek müşteri memnuniyeti, yüksek kalite ve ekonomik iş misyonunu ile hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır.

  • Filo ve sigorta şirketleriyle anlaşmalı
  • Takip edilebilir işlem süreçleri
  • Yüksek müşteri memmnunyeti
OtoDoktor