HİZMETLERİMİZ

OtoDoktor

HİZMETLER

Aracınızda oluşacak hasarlarda ve mekanik bakım onarım ihtiyaçlarınızda, tüm işlemler için tek adres OtoDoktor.

Artık aracınızın hasar onarımını ve mekanik bakım onarımını yaptırırken her işlem için farklı yere gitme dönemi sona erdi. Anahtar teslim hasar onarımı hizmetlerimizle, hasarınız oluştuğu andan itibaren aracınızın, çekici ile bulunduğu yerden alınmasından başlayıp, tamamen onarılmış şekilde size teslim edildiği ana kadar tüm süreci sizin adınıza biz yürütüyoruz. Sigorta şirketleri ile ilişkileri sizin adınıza sağlıyor, dosya işlemlerini sizin adınıza biz takip ediyoruz. Tüm bu süreçlerde, sigorta poliçenizin öngördüğü koşullarda ikame aracınızı temin ediyoruz. Vale hizmetimiz sayesinde, ikame aracınızı size getiriyoruz. Aracınızın onarımı esnasında, web sayfamızdan aracınızın anlık durumunu sorgulayabiliyor, günlük planlamanızı aracınızın çıkacağı tarihe göre ayarlayabiliyorsunuz...

OtoDoktor, İstanbul Kartal ve Adana tesislerinde sizlere, "ekonomik, kaliteli, hızlı" çözümler sağlar…

  • Hasar onarımı
  • Mekanik bakım onarım
  • Çekici hizmeti
  • İkame araç (sigorta poliçesine göre)
  • Online durum takibi
Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

Kaporta Onarım

Kaporta Onarım

OtoDoktor hasar onarım merkezlerimizde, aracınızın tüm kaporta parçaları, orijinale en yakın şekilde onarılır. Tüm süreçlerde olduğu gibi kaporta onarımı sürecinde de, iş kalitemizi yüksek tutarız. Aracınızın ikinci el değer kaybının minimumda kalması ve bunun sizin için uygun fiyatlı olması önceliğimizdir.

Kaporta Boya

Kaporta Boya

OtoDoktor’da onarımı yapılan tüm parçalar, kaliteli boya malzemeleri kullanılarak, en son teknoloji boya fırınlarımızda özenle boyanır. Aracınızın uygun fiyatlı boyanması, bununla birlikte renk farkı, hatalı boya gibi canınızı sıkacak detayların olmaması boya atölyemizin en önemli önceliğidir.

Mekanik Bakım

Mekanik Bakım / Onarım

Bosch Car Service (Bosch Araç Servisi) anlaşmamız ile, aracınızın tüm mekanik bakım ve onarım işlemleri alanında uzman teknisyenlerimizle İstanbul Kartal ve Adana OtoDoktor tesislerimizde Bosch güvencesi altında yapıyoruz. Aracınızı garanti kapsamından çıkarmadan ve yetkili servise bağımlı kalmadan, aracınızı güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Mini Onarım

Mini Onarım

Aracınızda oluşan mini hasarlarda, kasko sigortanızın mini onarım hizmetlerini kullanmak ve hasarsızlığınızı korumak mı istiyorsunuz? OtoDoktor Mini Onarım Hizmetleri ile tanışın. Hem aracınızı hasarsız kullanın hem de bir sonraki sigorta yenileme döneminde yüksek sigorta poliçesi bedelleri ödemeyin.

Yedek Parça

Yedek Parça

Hasar onarımı ve mekanik bakım süreçlerinde, stoklarımızda sizler için tuttuğumuz binlerce parça ile yedek parça beklemeden aracınızı hızlı şekilde teslim alabilirsiniz.

Tampon Onarımı

Tampon Onarımı

Tampon onarımı, far onarımı ve buna benzer tüm plastik parça onarımlarında, uzman ekibimiz ile sizlere kaliteli çözümler sağlıyoruz. Parça değişimine gitmeden, aracınızın orijinal parçasını onararak hem sizlere tasarruf sağlıyoruz, hem de aracınızın orijinalliğini koruyoruz.

Rot Balans Ayarı

Rot Balans Ayarı

OtoDoktor’da aracınızın hasar onarım ve mekanik bakımına dair tüm işlemler tek noktada yapılır. Rot balans ayarı yaptırmak istiyorsanız, OtoDoktor sizin için doğru adres…

Boyasız Göçük Düzeltme

Boyasız Göçük Düzeltme

Dolu hasarı ya da aracınızın üzerine düşen cisimlerden dolayı oluşan ezikler, günlük kullanımda taş sıçraması ile oluşan ezikler ya da minik çarpmalarda oluşan ezikler için OtoDoktor Profesyonel Boyasız Göçük Düzeltme hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hem aracınızın orijinalliğini korursunuz hem de değer kaybının önüne geçersiniz.

Şasi Düzeltme

Şasi Düzeltme

Şasi hasarı olan araçlar bilgisayar destekli ekipmanlarla onarılır ve şasi ölçüleri hassas bir şekilde fabrika standartlarına döndürülür. OtoDoktor, şasi hasarı olan araçların tamiriyle güvenliğin tekrar ön plana alınmasını sağlar.